KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14177521
nr 1417 7521
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Venedig, 39x28, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:39:03
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr